Люцина Хворост

Люцина ХВОРОСТ (нар. 1982, Харків) – співачка-шансоньє, журналістка, поетка, письменниця, літературний критик. Авторка трьох виданих збірок поезій та книжки інтерв'ю. Створила близько п’яти десятків пісень у стилі шансону, романсу, ретро-кабаре і традиційної естради.

У червні 2019 року ми з пані Люциною видали збірку записаних нею впродовж кільканадцяти років пісень у трьох альбомах. Видання здійснено шляхом цифрової дистрибуції під ліцензією Creative Commons CC BY-NC-ND. Це означає, що ви можете копіювати і розповсюджувати матеріал у будь-якому вигляді чи форматі за умов: зазначення авторства, з некомерційною метою та без похідних творів. Спрощений виклад та повний текст ліцензії різними мовами ви можете подивитися за лінком: Ліцензія Creative Commons.

Видання здійснено на таких умовах, оскільки ми віримо у вільне поширення інформації та вважаємо позбавленими сенсу намагання штучно ускладнювати розповсюдження необмеженого ресурсу, яким є цифрова копія.

Пісні та альбоми для прослуховування та завантаження у форматі mp3 доступні на офіційному сайті пані Люцини: https://lucinissima.art/.
Пісні та альбоми для прослуховування доступні на Soundcloud: https://soundcloud.com/lucinissima

Музика є у відкритому доступі, але існує можливість вільно підтримати творчість пані Люцини та наші зусилля.
Для цього ви можете оплатити наші інформаційні послуги за принципом Pay What You Want — «плати, скільки хочеш».

Щоби це зробити, треба натиснути нижче кнопку «Оплатити», у віджеті ввести бажану суму, обрати валюту, спосіб оплати, відповідно до якого провести транзакцію. Оплата означає прийняття зазначених послуг у повному обсязі та без зауважень.

Дякуємо!

Послухати пісні пані Люцини можна також і просто тут:

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.