Люцина Хворост

Люцина ХВОРОСТ (нар. 1982, Харків) – співачка-шансоньє, журналістка, поетка, письменниця, літературний критик. Авторка трьох виданих збірок поезій та книжки інтерв'ю. Створила близько п’яти десятків пісень у стилі шансону, романсу, ретро-кабаре і традиційної естради.

У червні 2019 року ми з пані Люциною видали збірку записаних нею впродовж кільканадцяти років пісень у трьох альбомах і надалі продовжуємо видавати нові записи.
Пісні та альбоми для прослуховування та завантаження з некомерційною метою у форматі mp3 доступні на офіційному сайті пані Люцини: https://lucinissima.art/.
Пісні та альбоми також можна знайти на Youtube, Spotify, Apple Music та інших майданчиках цифрової дистрибуції.

Музика є у доступі, але її створення стає неможливим без вашої підтримки.
Щоб нас підтримати, ви можете оплатити наші інформаційні послуги за принципом Pay What You Want — «плати, скільки хочеш».
Важливою є будь-яка сума, бо культура підтримується малими зусиллями кожного.

Щоб це зробити, треба натиснути нижче кнопку «Оплатити», у віджеті ввести бажану суму, обрати валюту, спосіб оплати, відповідно до якого провести транзакцію. Також при оплаті карткою є можливість налаштувати або відключити регулярне списання бажаної сумі із бажаною періодичністю.

Оплата означає прийняття зазначених послуг у повному обсязі та без зауважень.

Дякуємо!

З питань організації виступів та іншої співпраці прохання звʼязуватися з офіційним представником п. Юрієм Уманським: +380503010309.

Послухати пісні пані Люцини можна також і просто тут:

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.